Rehaspiro.cz

Rehaspiro za svou existenci prošlo vývojem a dokonce stěhováním. Funguje od roku 2012. Nyní máme ambulanci v Praze. Má touha vždy byla vytvořit kvalitní tým fyzioterapeutů, kteří budou jak odborníci tak budou i velmi srdeční a přátelští.

Zabýváme se rehabilitací nejrůznějších bolestivých stavů, jak chronických, tak i akutních nebo před plánovanými operacemi. Naši klientelou jsou lidé nejrůznějšího věku, čemuž odpovídá i široká škála potíží. Stále nejčastější je ovšem bolest zad. Do naší palety patří i bolesti kloubů, hlavy nebo třeba i gynekologické potíže a těhotenství. Každopádně máme velmi rádi změny a umíme si poradit s mnohými bolestmi pohybového aparátu.

Jako jedno z mála pracovišť se zabýváme cílenou plicní rehabilitaci u chronických plicních onemocněních, stavem po plicních traumatech nebo momentálně i návratem lidí v postcovidových stavech do běžného života. Do dechové terapie spadá i rehabilitace gastroesofageálního relfuxu GER (pálení žáhy), které je v dnešní době téměř civilizačním onemocněním a trpí jim opravdu spousty lidí, kteří ani netuší, že existuje rehabilitace. V rámci plicní rehabilitace spolupracujeme s předními plicními lékaři naši republiky.